Mobil Uygulamada Sürpriz İndirimler!
Mobil Uygulamada Sürpriz İndirimler!
Gemi Adamı Göğüs Arması
Gemi Adamı Göğüs Arması

Gemi Adamı Göğüs Arması (LF0024)

5,00
Marka : LogoFlex
Para Puan : 1
Fiyat : ₺75,00(KDV Dahil)

Ölçü = 7x10 cm - CIRTLI

Sadece Emniyet Mensubu Satın Alabilir.

Kargo adresiniz çalıştığınız işyeri veya Emniyet Teşkilatına ait bir kurum olmalıdır. Aksi taktirde ürün gönderilmez, sipariş iptal edilir.

ADET

Artır Azalt

KARGO VE TESLİMAT

* Sadece Emniyet Mensuplarına satış yapılmaktadır. Lütfen kargo adresi olarak çalıştığınız kurumu yazınız. Aksi halde sipariş gönderilmeyecektir.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

* Bu ürün, 3 boyutlu ve kabartmalıdır.

* %100 TPU malzemeden üretilmiştir.

* İçeriğinde kanserojen madde ve PVC bulunmamaktadır.

* Ürünün arkası cırtlı olarak kilitli poşette teslim edilmektedir. İsteğe bağlı olarak, sıcak transferli veya yapışkan etiketli seçenekler de mevcuttur (detaylı bilgi için satıcıya soru sorunuz).

* Bu ürün, LogoFlex markası altında satılmaktadır. Akma, solma, çatlama ve dökülmeye karşı 2 yıl garantilidir. (Lütfen temizlik talimatlarını inceleyiniz.)

* Ürün, koşulsuz iade seçeneğiyle satışa sunulmaktadır. (Kişiye özel baskılı ürünler iade alınmaz, sicil numarası vs. gibi) ve iade süresi 15 gündür.

 

TEMİZLİK TALİMATLARI

* Sıcak transferli ürünler, 30 derecede makinada yıkanabilir.

* Cırtlı ürünler yıkanmaz. Yıkandığında cırt ile ürün ayrılabilir. Ağartıcı içermeyen nemli bir bezle kolaylıkla silinebilir.

 

UYGULAMA

* Sıcak transferli ürünler; 160 santigrat derecede, 3,5 bar basınç altında ve 15 saniye sürede kumaşa yapışır. (Uygulama videomuzu inceleyebilirsiniz) Presinizin modeline göre süre ve basınç değişebilir. Bu yüzden eğer yapışmazsa süreyi ve basıncı azar azar artırarak doğru ayarları bulabilirsiniz.

* Ürünü basacağınız T-shirt veya forma gibi tekstil ürünlerine zarar vermemek için, arma ve pres arasına pamuklu kumaş yerleştirmeniz önerilir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için LogoFlex Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Etiketler
KAMPANYA,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR